tags

    No tags have been specified yet.
Forestar

Aspire™

Narzędzia akumulatorowe Husqvarna Aspire™

Zapoznaj się z naszą nową gamą inteligentnych narzędzi ogrodowych Husqvarna Aspire™ zasilanych akumulatorowo – kompaktowych, wydajnych, łatwych w przechowywaniu i intuicyjnych w obsłudze, których smukły kształt i czarny kolor podkreśla ich zalety.

Przechowywanie Aspire™

Poznaj naszą ofertę rozwiązań do przechowywania. Inteligentny i skuteczny system przechowywania narzędzi ogrodowych, umożliwiający uporządkowanie ich za pomocą naszej szyny montowanej na ścianie.

Urządzenia z gamy Aspire™ zostały zaprojektowane z dbałością o inteligentnie dopracowane szczegóły, dzięki czemu praca w ogrodzie jest łatwiejsza i wydajniejsza. Robot koszący zapewnia idealnie skoszony trawnik 24/7, a aplikacja Automower® Connect pozwala z łatwością ustawić harmonogramy i wysokość koszenia. Nożyce do żywopłotu są wyposażone w „chwytacz liści”, co ułatwia czyszczenie, a stan akumulatora można wygodnie śledzić bezpośrednio na uchwycie. Podkrzesywarka została zaprojektowana jako narzędzie „2 w 1”, ponieważ wysuwany wysięgnik umożliwia przycinanie przy użyciu podkrzesywarki lub pilarki bez użycia drabiny.

Urządzenia z gamy Aspire™ zostały zaprojektowane z myślą o optymalizacji przechowywania w niewielkich przestrzeniach. Każdy produkt posiada specjalny hak do zawieszania na ścianie. Wiele produktów można złożyć, aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię podłogi i półek w małych szopach lub garażach. Haki pasują do szyny do przechowywania Husqvarna, dzięki czemu można stworzyć idealnie zorganizowany zestaw ścienny. Przechowywanie narzędzi ogrodowych nigdy nie było tak łatwe, nigdy nie wymagało tak mało miejsca i nigdy nie zapewniało tak eleganckiego wyglądu.

Za lekką konstrukcją i kompaktowymi rozmiarami naszych produktów Aspire™ kryje się znacznie więcej, niż można dostrzec na pierwszy rzut oka. Miękkie i ergonomiczne uchwyty oraz doskonałe wyważenie pozwalają wygodnie wykonać każdy, nawet drobny projekt, jak zawodowiec. Pomarańczowe interaktywne punkty dotykowe wskazują miejsca, w których można łatwo dostosować ustawienia do swoich potrzeb.

Akumulator P4A o napięciu 18 V należy do rodziny POWER FOR ALL – największego systemu zasilania akumulatorowego, obejmującego akumulatory wielu wiodących producentów z całego świata – pasuje do narzędzi domowych i ogrodowych ponad 10 innych producentów. Jeden akumulator do obsługi większej liczby narzędzi oznacza, że możesz szybciej realizować więcej projektów. Każde narzędzie Aspire™ zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej mocy oraz kompaktowej, łatwej do przechowywania konstrukcji.

Aktywne filtry